796-616-515 arekdyrka@gmail.com

19 listopada br. w godzinach nocnych rozwiązano problemy z dostępem do nowej promocji dla klientów prepaid nc+ na niektórych kartach Smart HD+. 12 listopada (działało już 8.11) uruchomiono promocję dla klientów usług prepaid nc+, która polega na bezpłatnym dostępie do 12 kanałów, w tym 11 w HD

Wśród nowości w ofercie znalazło się:
– 11 kanałów HD: Discovery Channel HDAXN HDRomance TV HDTVP Sport HDEurosport HDEurosport 2 HDAle Kino+ HDDomo+ HDPlanete+ HDKuchnia+ HDteleTOON+ HD 
– i 1 kanał SD – Travel Channel (SD).

Kanały będą dostępne bezpłatnie dla osób korzystających przynajmniej z najniższego pakietu na doładowanie dla klientów Telewizji na Kartę HDn na kartę oraz Smart HD+ do dnia 31 marca 2015.

Trudności pojawiły się w przypadku osób korzystających z oferty Smart HD+. Wszystkie kanały były od początku dostępne na nowych “czarnych” kartach oraz na nielicznych “niebieskich”. Większość osób z niebieskimi kartami miała dostęp wyłącznie do dwóch kanałów z całej promocyjnej oferty – TVP Sport HD i Travel Channel.

Wszyscy klienci Smart HD+ spełniający regulaminowe warunki promocji powinni już mieć dostęp do kompletu stacji, w przypadku braku wystarczy poczekać na uprawnienia na kanale TVP1 HD.